2023 Yılı Müşteri Memnuniyeti Oranımız %98.0

GWO BST / GWO BST-R EĞİTİMİ

GWO Nedir?

GWO (Global Wind Organisation) Rüzgar Enerji Santrali (RES) sektörünün; Üretim, montaj, servis ve işletilmesi sürecinde yer alan tüm çalışanlara yönelik sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmasını amaçlayan küresel bir kurumdur.

Eğitimin Amacı

Rüzgar Enerji Santral ve Türbinlerinde çalışan personellerin, dünyanın genelinde Temel İş Güvenliği Eğitimlerini aynı standartta alabilmesinin sağlanmasıdır. Bu standart ile tüm dünyada rüzgar enerji endüstrisinde eğitim ve doğru uygulama standartlarının gelişimi, rüzgar enerji santrallerinde çalışanların iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmak ve çalışmalar sırasında çevreye verilen zararı en aza indirmek amaçlanmaktadır.

Eğitimin İçeriği

 • Yüksekte Güvenli Çalışma ve Kurtarma Eğitimi 
 • İlkyardım Eğitimi
 • Yangın Güvenliği Eğitimi
 • Elle Taşıma

GWO BST eğitimi 2 yıl geçerli olup çalışanların bilgilerinin güncellenmesi ve gelişen teknoloji ile kullanılmaya başlanılan yeni yöntemler konusunda bilgi sahibi olmaları için 2 yılda bir yenilenmelidir.

 

Eğitim talebiniz için (GWO BST veya GWO BST-R) bizimle irtibata geçerek, planlı eğitimlerimizde veya size uygun tarihli açılacak bir kurda çalışanlarınıza eğitim ve sertifikasyon sağlayabiliriz.

İletişime Geçin!  Diğer Eğitimler

  Yangın ve Tahliye Tatbikatı Eğitimi
  Sapancı – İşaretçi Eğitimi
  İlk Yardım Eğitimi
  Arama-Kurtarma Tahliye Eğitimi
  Elektrik Bilinçlendirme Eğitimi
  Yüksekte Çalışma Eğitimi